| Iulian2507 a întrebat:

As dori sa stiu dacanpot reseta setarile bios-ului la cele din fabrica deoarece cred ca am stricat ceva pe acolo si nu se mai deschide calculatorul. Apare o imagine neagra

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgestaff08 a răspuns:

Trebuie sa faci clear cmost cauta pe youtube ca sa vezi cum se face

| Iulian2507 explică:

Nu se poate si fara sa deschid carcasa deoarece este inca in garantie

| Iulian2507 explică (pentru Iulian2507):

Si nu as vrea sa pierd garantia

| Edyy_Edwards_1995 a răspuns:

Pai deschizi carcasa la laptop sau pc si vei vedea o baterie cat un nasture (cmos) o scoti si eventual o scurrcircuitezi sa nu mai aibe enrgie in ea dupa care o pui la loc si pornesti calculatorul
bafta