| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Asi dorii sa intreb un expert despre problema pe care o am!
Am cumparat un Sony smart watch. pe el scrie ca se conecteaza cu toate dispozitivele android dar si bloothod.
Am incercat sa le cuplez.
Am reusit dar dupa numai cateva secunde se deconecteaza deoarece ceasul imi da un cod pe care trebuie sa il introduc in telefonul meu Allview p5 alldro dar nu am unde.
Nu exisa vreun update pentru bloothod?
Munlumesc anticipat!
/sau vreun program prin care pot cupla dispozitivele.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Exista update pentru limba ta romana/engleza. Ce e ala boothod?

| MariusStef12 a răspuns (pentru KodrutZ):

TANKS DAR AM SCHIMBAT TELU!

| MariusStef12 a răspuns (pentru KodrutZ):

OK TE-AM RAPORTAT NESIMTIULE

| MariusStef12 a răspuns (pentru KodrutZ):

OK ESTI RAPORTAT IDIOTULE

| KodrutZ a răspuns (pentru MariusStef12):

Pentru ca... ce? M-ai raportat pe mine pentru ca tu esti analfabet si ti-am semnalat asta intr-un mod foarte politicos? Tine-o tot asa, iti prevad un viitor luminos ca maturator sau spalator auto.

| MariusStef12 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu iti mai descrie munca

| KodrutZ a răspuns (pentru MariusStef12):

Cum zici tu sa fie...
http://goo.gl/niklqd