| Alexandra_Andrei_1990 a întrebat:

Salut, am un Samsung A3 2017 imi apare o eroare de la Android cand incerc sai introduc un stick usb c
se conecteaza si dupa maxim 10 secunde se deconecteaza. tin sa spun stick l-am probat pe 2 telefoane Samsung a 5 si a 3 perfect functionabil. Mersi

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este la telefonul tau.

| Alexandra_Andrei_1990 explică (pentru darrio2007):

Sa fie din cauza update ului? am trecut de la v6 la v7, ma gandeam ca ar fi nevoie de o aplicatie pe care so instalez

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandra_Andrei_1990):

Nu ar trebui sa fie din cauza update-ului. In mod normal. Chiar nu imi pot da seama. Ai aplicatie pe el de boost sau eliberare memorie?

| Alexandra_Andrei_1990 explică (pentru darrio2007):

Eliberare memorie

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandra_Andrei_1990):

Cred ca va trebui sa mai astepti raspunsuri. Imi pare rau ca nu te pot ajuta.

| Alexandra_Andrei_1990 explică (pentru darrio2007):

Mersi oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandra_Andrei_1990):

Pentru putin.