| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Când bag USB-ul în calculator, telefonul se încarcă, dar nu îmi apare chestia aceea să bag fișierele în calculator. Ce pot face? Am nevoie. sad Telefonul se numește Samsung Galaxy Y.
Fundă celui mai bun răspuns.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cand il conectezi, nu iti apare o notificare pe telefon? Cand iti aparea notificarea aia trebuie sa alegi "Mass storage" sau ceva de genul. Banuiesc ca ai card de memorie, nu?

| xAnkax a răspuns (pentru Minks):

Nu, nu apare.

| xAnkax a răspuns (pentru Minks):

Și da, am card de memorie. Înainte îmi apărea o notificare, dar acum nu.

| Minks a răspuns (pentru xAnkax):

Chiar nu stiu ce sa zic. Ai incercat si pe alt calculator, de exemplu? Intreb ca sa imi dau seama unde e problema, la telefon sau la calculator.

| FashionVictim93 a răspuns:

Inchide telefonul si deschidel iar si calc la fel si apoi incearca inca o data. poate v'a merge happy