| adela2323 a întrebat:

De 2 zile incerc sa inregistrez un nou id de mess pentru cineva si indiferent de ce parola as pune, imi spune parola incorecta.Am incercat cu Google Chrome si Opera si nu merge nici cu una.Care ar putea fi problema? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Recomandare privind parola
- Trebuie să fi de la 8 la 32 de caractere.
- Nu poate conține 3 sau mai multe litere consecutive folosite în numele tau real sau Yahoo! ID.
- Parola nu poate contine doar litere ( Password cannot be all letters).
- Trebuie să conțină cel puțin o literă mare.
- Nu poate să includă o parte din numele tău.
De exemplu: Dacă ID-ul Yahoo! este "ZeroCool", parola nu poate fi "school2077", deoarece "OOL" este o parte din ID-ul Yahoo!

Acum sper sa reusesti!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In parola scrie o litera mare si e ok!

| adela2323 explică (pentru neluL):

Tot nu merge.

| neluL a răspuns (pentru adela2323):

Spune-mi ce iti apare scris cu rosu in dreptul parolei dupa ce o scrii.

| adela2323 explică (pentru neluL):

Invalid password si Password cannot be all letters.

| neluL a răspuns (pentru adela2323):

Recomandare privind parola
- Trebuie să fi de la 8 la 32 de caractere.
- Nu poate conține 3 sau mai multe litere consecutive folosite în numele tau real sau Yahoo! ID.
- Parola nu poate contine doar litere ( Password cannot be all letters).
- Trebuie să conțină cel puțin o literă mare.
- Nu poate să includă o parte din numele tău.
De exemplu: Dacă ID-ul Yahoo! este "ZeroCool", parola nu poate fi "school2077", deoarece "OOL" este o parte din ID-ul Yahoo!

Acum sper sa reusesti!

| johnnyboby a răspuns:

Incearca cu @yahoo.ro si va merge