| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot pune o poza la avatar mess? am avut pana acum cateva zile. dar de ceva timp numai pot selecta nici una.care ar fi problema? merci.

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E o problema de la yahoo... daca ai observat si alte persoane din lista ta nu au poza la avatar...trebuie sa astepti o perioada pana se rezolva happy

| alex555 a răspuns:

E o problema cu care multi se confrunta.asteapta ca o sa-si revina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am intampinat aceeasi problema...nu-mi da voie sa pun nici o poza straight face

| AlinutzaRouz a răspuns:

Depinde ce poze vrei sa pui, nu stiu de ce, dar unele poze nu te lasa sa le pui pana nu ai un numar de poze care sa iti apara in casuta aia din care alegi. Stiu ca nu explic prea bine, nu le am cu teoria, incearca sa incarci multe poze chiar daca nu le folosesti, pana o sa te lase sa o incarci pe cea pe care o vrei. succes