| florin1979 a întrebat:

de ce dupa ce pornesc calculatorul la cateva minute cursorul mousului "o ia razna" deschde ferestre aiurea fara sa misc mousul sau sa dau click? am crezut ca e din windows am reinstalat xp-ul,, dar degeaba... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Ia alt maus. E vreo 15-20 de lei. Daca se intampla tot asa, cel mai probabil cineva are acces la calculatorul tau si isi bate joc. Daca si offline (adica deconectat de la net) si cu maus schimbat, face la fel, atunci du-l la reparat. Dar pana atunci nu-l du, ca ti se iau bani multi.

5 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ai incercat sa-ti schimbi mouse-ul? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cumpara alt calculator, sau da-l la reparat.

| cristianor a răspuns:

E stricat mousul mi se intampla si mie cand jukm prea mult csbig grin e din cauza mousului

| cristianor a răspuns:

E din cauza mousului big grin e stricat.asa mi se intampla si mie cand jukm cs

| cristianor a răspuns:

E din cauza mousului... e stricat.si mie mi se intampla cand jucam prea mult counter big grin