| eNdzor a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon Nokia X3-00.As dori sa stiu daca se pot viziona videoclipurile de pe youtube si ce configuratii trebuie sa-i fac?

2 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Bunnyvasile, are uite aici
WAP Yes, WAP 2.0
HSCSD Yes
Edge Class 32, 296 / 178.8 kbits
GPRS Yes, Class 32
Deci destul de bine. numai ca youtube`ul nu merge decat cu browser`ul cel original de la Nokia si nu altul.

| bunnyvasile a răspuns:

Buna ziua. In privinta videoclipurilor, le poti vizualiza insa numai cu o conexiune la internet, fie prin serviciul de internet al operatorului, fie prin conexiune WIFI ( iar daca nu ma insel telefonul nu dispune de aceasta optiune.)