| Aandr33a a întrebat:

Am telefon Nokia 200 Asha si nu pot sa vad videoclipurile de pe youtube...trebuie sa activez ceva sau pe tipul acesta de telefon nu se pot vedea? Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| lauh a răspuns:

Incearca sa descarci un flash player, normal, cand intrii pe youtube de pe tel. ar trebui sa-ti zica. daca nu, nu poti.

1 răspuns:
| Crisan_Alex_1999 a răspuns:

- Nu poti vedea video clipuri pentru ca
Nokia Asha 200 nu are Flash player instalat.
- El filmeaza la o rezolutie de 176x144
si 10 fps.
- Video clipurile trebuie sa le convertesti la rezolutia aparatului, care e 320x240.(mp4).
Descarca Format Factory:
http://www.pcfreetime.com/
- Telefonul nu are wi-fi, 3G, asa ca ai mare grija cu descarcatul pe 2G.
- Mai bine le descarci pe caculator, le prelucrezi si le transferi cu cablu in telefon pe card.