| Amadeus04 a întrebat:

Bună ziua. Deci, am un ps3, modelul superslim și aș vrea să îi cumpăr un hdd, deoarece nu îmi ajunge spațiul de stocare de 12 gb. Aș vrea unul, dacă există, până în 50 de lei. Vă rog să îmi dați un link dacă se poate.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti sa pui orice hdd vrei atata timp cat e de 2, 5 inch si are port sata.
http://www.consolegames.ro/......de-la-ps3/

| Amadeus04 explică (pentru Wr3nch):

Asta știu, eu am vrut să spun dacă este vreun hard disk până în 50 de lei

| Wr3nch a răspuns (pentru Amadeus04):

Cu hdd pana in 50 de lei nu faci nimic. Gasesti unele la 80 de giga da is sanse sa fie vechi si uzate. si dupa pierzi si salvarile si banii cheltuiti.