| S3c0ndSh0t a întrebat:

Buna Ziua! Deci vreau sa ma ajute si pe mine cineva vreau sa fac o subtitrare la un film si subtitrarea e tradusa dar ceea ce caut este un programel care poate sa faca in asa fel ca subtitrarea sa apara in acel moment! Cine ma ajuta si pe mine! IL las sa intre la mine in pc cu team sa ma ajute! Cine vrea id meu este lionel_messi_yo! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ANDOO_1416 a răspuns:

Daca ai bs player adaugi filmul, apoi dai la adauga subtitrare. daca nu downloadeaza all player br.si acolo ai adauga subtitrare. funda?

| Alexy_4136 a răspuns:

BS player