| alexandrupitac a întrebat:

Buna ziua detin un laptop d400s Dell si as vrea sa aflu de cat pot sa-mi pun maxim placa video,nu vreau raspunsuri la misto, sau de genu instaleaza un program si vezi placa de baza si cauta detalii.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

La laptop-uri, de obicei nu ti-o pui tu...si-o ia singur! happy In functie de aplicatie.
Vezi in BIOS daca ai optiune!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu prea ai cum. Dacă ai placă video on board poți fac asta ajustând share-ul din ram a acesteia din BIOS. Dacă e dedicată, aceasta va avea capacitatea ei proprie.Succes

| K0sti a răspuns:

Adica? Cum sa ti-o pui maxim?

| alexandrupitac explică (pentru K0sti):

Daca o am de 32 de mb cat pot sa o maresc

| K0sti a răspuns (pentru alexandrupitac):

La laptop-uri, de obicei nu ti-o pui tu...si-o ia singur! happy In functie de aplicatie.
Vezi in BIOS daca ai optiune!