| RaZvaNNNNNN a întrebat:

Bună ziua dragi prieteni, am o problemă cu pc`u care imi dă bătăi de cap. Am windows 7 si la local area conection am 2 retele, reteaua mea (hom network) si o retea virtuala cred (public network). Bun. problema e că atunci când deschid pc`u nu imi merge internetul doar daca dau la local area connection diasble si enable. M-am chinui mult să scap de acea retea, dar se pare că a fost mai tare ca mine, si am reinstalat windowsul, surpriza dupa 1-2 săptămâni a aparut iar!
Va rog din suflet sa ma ajutati daca puteti, dau fundă din toata inima!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Uite id meu :itsoft_2011 poate o putem rezolva!

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Fa o reinstalare de drivaru placi tale de retea si o sa vezi ca va merge brici! Asa se mai intampla la unele drivare.

| RaZvaNNNNNN explică (pentru itsoft):

O sa incerc si asta

| RaZvaNNNNNN explică (pentru itsoft):

As face reinstalare dar problema e că dacă fac o reinstalare trebuie sa dau dezinstalare la dirver si rămân fără net. Solutia ar fi sa iau dininate driveru dar nu stiu cum si de unde sa il iau, nu e asa usor ca la o placa video.

| monstrulet a răspuns (pentru RaZvaNNNNNN):

Atunci folosesti tunngle? sau teamviewer vpn?

| RaZvaNNNNNN explică (pentru monstrulet):

Nu crying

| RaZvaNNNNNN explică (pentru itsoft):

Iti multumesc foarte mult, ai o fundă de la mine pentru omenie!

| itsoft a răspuns (pentru RaZvaNNNNNN):

Uite id meu :itsoft_2011 poate o putem rezolva!