| ToySolider a întrebat:

Intrebarea mea este: Daca am internet prin fir(LAN) pot sa adaug un Router wireless ca sa pot naviga de pe tableta/mobil?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da, se poate adauga. In functie de ce buget ai, recomand un TP link:
http://bit.ly/1qHMFI7

| lastOne a răspuns:

Da poti.

| j1NNNx a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu : Da, poti happy

| Roliii a răspuns:

DA

| Grasshoper a răspuns:

Da de ce nu!

| catalin6234 a răspuns:

Da poti, eu am net de la akta si mi-am luat din kaufland un router de la serioux
configurarea se face:link 192.168.1.1 ati va cere user name si pass usd:admin pass:admin te duci la setup wizard dai next apoi selectezi pppoe next si introduci datele de la net service name lasi liber