| Bibi16 a întrebat:

La o tableta pot pune un stik de internet din ala mobil? si o tableta are wireless? fundita

Răspuns Câştigător
| hotnews a răspuns:

Cum sa nu daca are iesire usb merge.
Poti sa iti cumperi Allview Alldro 4GB te costa 500 lei si are si wireless.
Nu toate au wireless de aia scot ei unele modele mai scumpe ca sa il cumperi si cu wireless.
Vezi ca mai sunt tablete cu 3g poti sa bag cartela sim in ele si activezi netu doar pe cartela.

4 răspunsuri:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Ce sistem de operare are tableta? daca are android nu cred ca ii poti pune stick si de obicei tabletele au wireless incorporat

| Bibi16 explică (pentru Catalin_Adrian_Neagu_1989):

Ideea este ca vreau sa-mi iau o tableta.Eu am un stik de net mobil si as vrea sa-mi iau o tableta la care sa se poate pune acest stick. Exista astfel de tableta? daca da ce tablete au aceasta optiune? multumesc anticipat

| adyytza06 a răspuns:

Multe tablete au port SIM...un abonament Orange sau Vodafone iti rezolva problema internetului. Nu toate tabletele au wi-fi.