| Ela_Sara_1958 a întrebat:

Laptopul meu este cumparat din sept. 2015 de la Flanco si pana in prezent nu am avut probleme. Astazi, cand am vrut sa-l deschid, nu a raspuns in niciun fel, nu se aude niciun sunet, doar se aprind primele doua beculete ( in stanga jos) iar dupa un timp primul se stinge. Am incercat si cu incarcatorul in priza, situatia este la fel. Imi puteti da o idee? Va multumesc mult.

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Du-te cu el la un service sa-ti verifice amperajele, posibil sursa sau placa de baza.

| TeRogLasama a răspuns:

Primeste prea putin curent probabil sursa e de vina.