| Otto2014 a întrebat:

Merita sa cumpar acest laptop? Asus x451mav-vx289b

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Este destul de slab, mai bine strângi ceva mai mulţi bani şi îţi ei un laptop calumea ca să nu regreţi după, părerea mea... mai bine ceva de calitate.

| Otto2014 explică (pentru Evolution):

Nu il iau pentru jocuri, si uite link mai jos

| Evolution a răspuns (pentru Otto2014):

Stiu, l'am vazut, eu in locul tau ti'am spus, indiferent pentru ce il ei, e mai ok sa strangi mai multi bani si sa iti ei ceva de calitate, daca nu mai poti astepta sau daca chiar ai nevoie poti sa il ei, e alegerea ta.

| anonimg a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mai astepti pana iti vei mai strange niste bani si sa il cumperi pe al 2-lea sau al 3-lea din lista urmatoare: http://www.emag.ro/......priceasc/c
Astfel ai si unde sa folosesti un dvd dar si o placa video mai buna.
Iar sistem de operare poti folosi ubuntu sau o versiune trial de windows (care este gratuita, chiar daca se inchide pc-ul la 2 ore).

| lpavel a răspuns:

Daca nu vrei sa te joci deloc pe el atunci poti sa-l iei, se merita ca e ieftin!
Dar sa stii ca pe acest laptop jocurile NU vor merge iar convertirile vor merge incet, pentru toate celelalte e destul de bun! Bafta!