| Andrei445 a întrebat:

Am un laptop Toshiba cu Antivirus gratuit McAfee Plus 2013 cadou. L-am instalat astazi pentru ca mi-a expirat licenta la cel vechi si acum cand aprind laptopul in momentul in care se deschide antivirusul nu mai pot deschide nici o fereastra si apoi nu mai raspunde Taskbar si Desktop... Am Windows 8.1 64bit. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Intra in Safe mode si restabilesti sistemul la un punct de restaurare inainte de instalare a antivrusului.

| Andrei445 explică (pentru jhonny999):

Cand scriu "msconfig" in Run nu se mai aprinde nimic.

| jhonny999 a răspuns (pentru Andrei445):

Foloseste urmatoarea metoda.
http://pctroubleshooting.ro/......windows-8/

5 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Uninstall la ce ai instalat! Instalezi un alt antivirus, sa verifici daca este compatibil cu win8.1. Daca laptopul functiona bine cu ceva anume poti sa instalezi ce ai avut inainte.

| Andrei445 explică (pentru valentin75):

Nu merge programul de Uninstall.