| MrCristian a întrebat:

Mi-as dori sa imi cumpar o tableta doar ca sa ma pot juca pe ea si sa ascult muzica.Ce fel de tableta ar trebui sa imi cumpar? Va rog si puneti in raspuns si link-ul!
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Daca nu vrei sa investesti prea multi bani, incearca o Allview, eu am deja o tableta de la aceasta companie si sunt foarte multumit! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Nu-i mai spune-ti de asa preturi ca sa arunca pe balconlaughing
Eu am o tableta Serioux S716TAB a costat doar 259 de lei, are android 4.0.4 si e foarte tare pentru pretul ei. Tine 3 ore cateodata 3 ore jumate doar in jocuri! Este exceptionala, mai primesti si un cablu otg care normal costa 70 de lei...deci te scoti super-ok!

| silviutzu17 a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Tu i-ai desfacut carcasa din spate? Adica se poate pune cartela sim in ea?

| SimpluAndrei a răspuns:

Neah...Samsung Galaxy Tab 2 e buna are vreo 6-8 inch e buna de gaming si ascultat muzica si pentru net eu am dinaia cand am luat-o era 1200 lei acum cred ca e mai ieftina

| LisaZafre a răspuns (pentru SimpluAndrei):

Andrei,Galaxy tab 2 e complexa, pune la dispozitie un continut multimedia bogat si este si destul de scumpa. Nu se merita sa dai in jur de 1400 RONI pe o asemenea tableta si sa o folosesti doar la jocuri si muzica, cum vrea Cristian happy

| SimpluAndrei a răspuns (pentru LisaZafre):

Nu este 1400

| TheLegend1997 a răspuns:

Http://www.cel.ro/tablete/?gclid=CJqs68rIn7kCFYWN3godBiAAlA
http://www.emag.ro/tablete/c?ref=landing_1_0
uite-te pe aici la ce iti doresti. depinde de buget dar te sfatuiesc sa iti iei una cu mai mult de 8 inch ca de 7 e super mica..si sa aiba o memorie buna..si daca gasesti cu procesor cortex a9 e bun...dar in general nu gassti sa le aiba pe toate. sper ca te-am ajutat :D