| StandBY a întrebat:

Buna ziua nu de mult am incercat sa fac un server de metin2. Totu la mers perfect pana cand... la al 2 reboot nu mi-a mai aparut login sa dau reboot si mi-a dat " Enter full pathname of shell or RETURN for /bin/sh : "
Am scris "fsck" de 2 ori cum trebuia iar apoi mi-a dat urmatoarea eroare:
CANNOT READ BLK : 4809344
UNEXPECTED SOFT UPDATE INCONSISTENCY

Continue? [yn]
Daca dau Yes la toate la final nu se intampla nimica imi ramane sa scriu ceva si nu merge sad Putin ajutor, Fundita happy

3 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Fa alt server

| bcretu64 a răspuns:

Stiu eu ce trebuie sa faci: Dai remove in virtual pc unde arata si start si settings alea si dupa aia il faci de la inceput... funda daca iti placewinking

| StandBY explică:

Nup tot la fel imi da cand dau remove si incep una noua tot aceleasi erori sad