| VannylaGirl a întrebat:

nu stiu cum sa fac sa instalez in telefonul meu lg cookie fresh, jocuri/programe, tot ce a ce salvez de pe internet este bagat intr-un fisier winrar si nu mi-l citeste telefonul, iar daca il dezarhivez, tot nu imi apare nici o instalare. Stiti vreo rezolvare?

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Instaleaza LG PC Suite. si cand vrei sa instalezi un joc conectezi telefonul la pc, deschizi programul si dai la instalare aplicatii sau cum apare la LG. bafta

| VannylaGirl explică (pentru akka4):

Am instalat exact asa cum ai spus si tot nimic!sad

| akka4 a răspuns (pentru VannylaGirl):

Pai si ai facut instalarea de aplicatii cu programul?