| anonim_4396 a întrebat:

O sa merg in Austria si as vrea sa am net pe laptop. Unde as putea sa merg sa cumpar stick de net care merge in Austria.Cam cat costa?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai e ceva legat de roming trebuie sa te interesezi unde ai cartela telefonica la ce operator esti! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu la germanos la astia care vand telefoane la mag mai gasesti sticuri si chestii din astea mergi la ei si te interesezi. Sper ca am putut sa te ajut!

| ROBERT89 a răspuns:

O sa te coste cam mult roamingul de date.Mai bine te legi WI-Fi gratis cam la orice hotel sau benzinarie mai mare.