| Cojocaru_Alex_Valentin_1998 a întrebat:

Ce să fac ca să îmi bag net pe cablu la laptop (nimeni de aici nu au net pe cablu doar pe stick)? Dau funda! Cât costă dacă îmi cumpăr cablu lung, să zicem? Netul pe stick merge prea încet...Deci cât costă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa treci pe cablu, va trebui sa schimbi si abonamentul. Cablul il aduc ei si nu costa (cel putin la rds). Cum vrei sa-ti cumperi tu cablu, unde te racordezi? Apelezi la firma de unde ai net-ul si spui ca vrei aceasta modificare. Insa net-ul pe cablu este mai scump decit pe stick pentru ca are viteza mai mare.

| Cojocaru_Alex_Valentin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Pai am net de la DIGI, ei dau si pe cablu net?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cojocaru_Alex_Valentin_1998):

Da.

| Cojocaru_Alex_Valentin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cojocaru_Alex_Valentin_1998):

Cu placere. Sper sa-ti mearga bine.

| Cojocaru_Alex_Valentin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Benessere imi mai poti raspunde la alte intrebari? Cum ar fi ala cu GTA SA?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cojocaru_Alex_Valentin_1998):

La ce stiu, iti raspund. Dar aici m-ai inchis. Ce este GTA? La ce te referi?

| Cojocaru_Alex_Valentin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Jocul Gta San Andreeas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cojocaru_Alex_Valentin_1998):

Asta?
http://ro.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_San_Andreas
Imi pare rau, nu sint gamer, nu ma pricep.

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Te duci la firma de cablu si inchei un abonament de internet.
Te costa 25-35 lei/luna, functie de viteza. Nu cumperi nimic. Ei vin cu toate materialele.

| Cojocaru_Alex_Valentin_1998 explică:

P.S: Am un laptop EMachines si merge cam incet.