| buzucan a răspuns:

Citeste articolul asta si ia-ti singur placa, fara sfaturile lor: http://recomandare.info/placa-video-sfaturi-de-achizitie.html

| buzucan a răspuns:

Sa ne calmam, zic.

| SilviaDulcik a răspuns:

Placa video se potriveste la aceea placa de baza.

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Uite recomandarea mea, la doar 624 lei: http://www.marketonline.ro/......24mb-gddr5
In plus, primesti un voucher CADOU de 250 lei in mai multe jocuri.

Mare atentie la tipu' de mai sus, uita-te in linkul lui, la sfarsit e un voucher scris, aia e o metoda sa te pacaleasca si sa faca bani pe spinarea ta. Nu te lasa inselat si mintit.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de noua ta placa video.

Bafta si multa sanatate!

| buzucan a răspuns (pentru SpecialistIT):

CE TIGAN ESTI NOOB. Strigi la ala ca are voucher si tu pui link de afiliat de 2 parale.

| SpecialistIT a răspuns (pentru buzucan):

Siteul TPU face asta automat, nu e vina mea. Doamne...

| SpecialistIT a răspuns (pentru buzucan):

In cazu' in care nu ai observat, afiliatii la 2parale pun link shorten tocmai din cauza asta, ca TPU automat trece prin 2paralele linkurile la foarte multe magazine care fac parte din program. Repede ai sarit pe mine, dar habar n-ai ce se intampla, de ce se intampla. Eu unul imi cer scuze ca te-am deranjat, desi...literalmente nu e vina mea.

Răspuns utilizator avertizat
| adrianadi97 a răspuns:

Da,se potrivesc dar la banii aia poti plusa inca 50 ron si sa acizitionezi un GTX650 sad. Sunt banii tau oricumbig grinBafta!