| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca apelurile de pe telefonul fix pe RDS se pot devia catre un numar de mobil? Iar apelantul este informat de aceasta deviere?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Cel putin la telefonul meu fix nu pot. Dar poate daca ai avea un telefon fix "meserias" care sa aiba si optiunea asta, de deviere apeluri.

| rsn13 a răspuns:

Este posibil (eu fac invers), tot ce trebuie e sa vorbesti cu un operator (nu mai stiu numarul dar vezi ca il ai in hartoagele de la ei)