| anonim_4396 a întrebat:

Te rog ajuta-ma f urgent sa-mi recuperez parola da la yahoo.Am pierdut telefonul si aveam parola in telefon.

Răspuns Câştigător
| aAlexB a răspuns:

Salut, trimite-mi un email cu numarul sau email-ul tau la aalexb459@gmail.com si te rezolv eu.

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut/Buna.
Pentru a recupera parola, sub spatiul special unde introduci parola, scrie "Am uitat parola". Apesi acolo, si ar trebui sa introduci informatiile pe care ti le cere. Numarul de telefon, adresa de mail etc.
Enjoy.

| AlinnaV a răspuns:

De regula daca iti uiti parola (indiferent ca e Facebook, Instagram, yahoo etc.) poti apasa pe "am uitat parola" si urmezi pasii respectivi.