| Raull7 a întrebat:

Deci. vara trecut aveam un telefon Nokia in el aveam un card de memorie de 1gb si aveam o parola pe el ..intr-o zi am mers cu el la fotbal si am calcat pe el si mi s-a spart ecranul si acum o saptamana mi-am pierdut cardul de la telefon si am nevoie de un card si am bagat cardul de la telefonul spart si imi cere parola pe care de fapt nu o mai stiu... si am nevoie de acel card pentru ca am ceva important pe el sad Cine imi poate spune daca pot sa recuperez parola aia? sau sa pot vedea ce am pe card... straight face Fundoooi!

Răspuns Câştigător
| Zebastian a răspuns:

Incearca sa bagi cardul intr-un card reader si e posibil sa nu iti mai ceara parola

3 răspunsuri:
| Raull7 explică:

AA da si mai am cablu de date pentru telefon daca ajuta si asta straight face

| M29 a răspuns:

Salut!

Cu ce ai parolat cardul?
Nu cred ca poti rezolva cu linux dar poti sa incerci, poate ai noroc.

O zi buna!

| Cairo a răspuns:

Poti duce telefonul la un servis ca sa ti.l decodeze, si astfel aflii toate parolele happy