| Mihai_Cernica_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am cumparat o lavariera ( WVNGR WG-101A ) si am niste probleme, microfonul se aude incet cand il pun la bluza si atunci cand opresc transmitatorul, receptorul imi gaseste 2 radiouri in acelasi timp, adica cand transmitatorul ii pornit imi canta in laptop 2 radiouri! Vreau sa stiu daca este un program special pentru aceste tipuri de microfoane. PS: Vreau sa se auda live, nu sa inregistrez, dau FUNDA! big grin

1 răspuns:
| MotanulFelix a răspuns:

Incearca sa schimbi frecventa insa avand in vedere ca e de slaba calitate lavaliera sunt sanse mici sa functioneze precum un produs mai scump. Iti recomand ceva mai bun: http://www.westbuy.ro/......e-wireless