| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop si cand vb cu cineva la mic se aude cam aiurea, adica daca tastez aude si cel cu care vb.
Am windows 7, cine imi poate spune ce trebuie sa modific sa nu se mai auda sunetul din toata camera, doar ce vb eu.

4 răspunsuri:
| tpb a răspuns:

Mai,e bine sa se auda microfonul toata camera; te mai misti mai faci cate una-alta si poti vorbi e foarte bine sa se auda, eu zic sa nu ii faci nimic, cat despre chestia cu tastele, si la mine se aude deoarece microfonul este incorporat in laptop si se aude...Nu ar trebui sa te plangi ca se aude foarte bine....culmeabig grin

Lasa-l asa ca e foarte bine ca se aude, daca aveai microfon prost te rugai de el sa inregistreze cevahappy

Sper ca te-am ajutat

| JusTPauL a răspuns (pentru tpb):

Nu prea m-ai ajutat, am mai facut la un laptop sa se auda cum trebuie si e foarte ok, dar nu mai stiu unde trebuie setat la w7 si ma gandeam k stiti careva dar nu prea

| iuliaa9974 a răspuns:

Poi si la mine se aude la fel, dar nu cred ca asta este o problema. happy. Pa!

| JusTPauL a răspuns (pentru iuliaa9974):

Pay nu e bine cum se aude, poti sa il faci sa se auda calumea, sa se auda si d la 5 metri fara sa se auda cum tastezi dar, las umblu prin el si il rezolv