| Marius_Enache_1995 a întrebat:

Buna ziua TPU. As dori sa aflu cum pot face un upgrade/downgrade la tableta mea Eboda Supreme X200. Stiu ca are Android 4.1. As prefera sa fac upgrade/downgrade la tableta cu ajutorul PC-ului deoarece am blocat-o si nu o mai pot debloca.Multumiri anticipate.

5 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

Trebuie sa revi la setarile din fabrica. apoi intri pe site-ul eboda si cauti support.

| Marius_Enache_1995 explică (pentru xcamaradx):

Dar cum? Tableta e blocata.Nu pot seta nimic...

| Marius_Enache_1995 explică (pentru xcamaradx):

Nu imi iese cand s ainstalez driver-ul in pc. Am urmat instructiunile dar nu merge. Sti cumva de vreun alt program special pentru upgrade-uri?

| xcamaradx a răspuns:

Nu inteleg despre ce driver vorbesti. daca tableta e blocata si nu poti intra nici cum la setari, mai poti incerca sa ii scoti bacteria, sa il lasi putin si sa o reintroduce.nu e vorba de upgrade.trebuie sa intri la setari si sa dai reveniti la setarile din fabrica.
Mai cauta informatii aici http://eboda.forumer.com/index.php

| Marius_Enache_1995 explică (pentru xcamaradx):

Nu merge nici asta...Nu stiu de ce.