| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua TPU! dau funda! Cine ma poate ajuta cat mai repede ca am primit un telefon de la Orange si mi-am facut cont Microsoft si trebuie sa il dau inapoi la Orange Cum pot sa scot contul de pe acel telefon?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut alinutz911,

Pentru stergerea contului Microsoft din telefonul tau este nevoie sa ii faci o resetare generala acestuia. Gasesti optiunea in Setari->Despre->Resetati-va telefonul. Iti recomand in prealabil sa iti salvezi fisierele importante pentru ca vei pierde tot.

Cu prietenie,
Orange Helper

| alinutz911 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc Orange helper!

3 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua, nu inteleg fii mai explcit? Cum adica trebuie sa dai inapoi telefonul sau contul? Nu inteleg nimic
Cred ca nu te-ai exprimat bine dragul meu Alin

| alinutz911 explică (pentru mariusmac85):

Scuze trebuie sa dau inapoi telefonul si nu vreau sa pastreze contul meu de Microsoft pe el.