| zbg090194 a întrebat:

Buna ziua TPU.

Folosesc Windows 8 Enterprise x64 si am instalat Luxand Blink! l-am folosit si pe windows 7, am crezut ca este compatibil, ca functioneaza, dar se pare ca nu.

Odata ce-am dat restart... dupa terminarea incarcarii sistemului de operare, in locul campului unde trebuia scrisa parola trebuia sa apara fereastra programului astuia, sa porneasca web-ul si sa faca log on, daca imaginea era aceeasi dupa ce ma vizualiza si intra in Metro sau Desktop.
dar imi ramane ecranul luminat si nu apare nici coverul Acela de dinainte de casuta aia cu imaginea unde trebuie sa scrii parola nici sageata, nimic. Ce pot face sa fie ca inainte sa instalez programul?
Puncte de restaurare nu am, nici unul macar, automatic repair nu rezolva problema, iar reinstalarea Windows-ului NU ESTE O SOLUTIE.

Va rog, deci, daca nu aveti idee cum se repara log on-ul asta fir-ar el sa fie, nu imi dati raspuns: Reinstaleaza windows-ul!
Stie cineva, a mai patit asta?

1 răspuns:
| Istrate_Valentin_1985 a răspuns:

Cauta rezolvare pe net.
daca nu gasesti, stii ce ai de facut.