| viorel56liva a întrebat:

Buna ziua tuturor, sint Viorel si am si eu o intrebare daca nu deranjez; Am schimbat de curind windows, ul si am sters din greseala pozele din calculator, poate cineva sa ma ajute sa le recuperez? Va multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Posibil aici: sa gasesti raspunsul! (vizionati tutorialul pana la capat)
http://www.videotutorial.ro/? p=1279

| alandala a răspuns:

There's no way, old man.

| Ballet a răspuns:

Atunxi cand pozele erau pe dasktop/intr-un fisier pe dasktop sau in my documents clar nu mai pot fi recuperate. Daca nu cauta in my computer.
Scuze ca nu am putut ajuta mai mult. happy

| missReckless a răspuns:

Nu pot fi recuperate. Cred.

| Benghazini a răspuns:

Nu ai cum sa le recuperezi... straight face din moment ce dai DELETE! sau dus. incearca in recycle bin. da nu cred. daca ai reinstalat windowsu! bafta. si ai grija data viitoare

| paul_7261 a răspuns:

Si eu am patit la fel dar le-am recuperat este o metoda sa intri la meu computador la C;=windows dupa cauti acolo cum se numea partitia pe care ai avut(exemplu a mea era pauldeea)o cauti dupa cauti desktop dai pe el si cauta fiserul in care ai avut pozele sau poate al gasesti direct acolo la partitie fiserul multa bafta

| stclx2 a răspuns:

Am auzit ca nu se sterg niciodata chiar de tot ele raman cumva stocate...incearca la un centru specializat in IT

| viorel56liva explică:

Am citit raspunsurile voastre si va multumesc pentru amabilitate. Totusi am auzit ca este un program de citit hardisk, ul, pozele le aveam in ''D '', iar respectivul care mi-a schimbat windows, ul a format din greseala si '' D, ul '', asta e.

| TomaAlex a răspuns:

nu le mai poti recupera happy