| Anonimus11111 a întrebat:

Va rog mult sa imi recomandati un laptop pentru ca sunt indus in eroare de atatea modele cu specificatii tehnice diferite. Vreau sa-mi cumpar un laptop pana in 2000 lei. O sa il folosesc intensiv pentru internet, programe de lucru, filme foarte multe si ocazional jocuri (gen fifa 2014, gta IV, assassin's creed etc), dar nu prea exagerez cu jocurile, doar cand nu am ce face. Ma intereseaza sa se miste foarte bine, sa nu am probleme cu procesorul si placa video si de asemenea sa nu se incalzeasca foarte rau. Va multumesc pentru atentie!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/compara/950650,974392
alege-ti, am2 sunt bune, tu alegi care vrei, in bugetul tau nu o sa ai never cum sa alegi ceva cum vrei tu, asa ca am trecut putin peste.

| Prothos a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/

Poti rula cam orice pe el Fifa/GTA 4 nu o sa fie o problema.
Sugerez sa te uit la comentarii sa iti faci o idee de la ceilalti cumparatori.