| Andreiu14R a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou monitor si sa il folosesc pentru a viziona filme si videoclipuri si pentru jocuri (nu fac gaming profesionist) Ce anume imi recomandati dintre aceste 2 monitoare: LG 22EA53VQ-P si Samsung LS22C300HS?

Răspuns Câştigător
| AdyYy01 a răspuns:

Am observat ca sunt cam la fel, dar iti recomand Samsungul este mult mai rezistent si mai simpatic + este un Led foarte bun pentru PC-uri!
Succes

4 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Eu in ultima vreme am prins boala pe alte monitoare mult mai frumoase. Ca de exemplu http://bit.ly/I68yB8 :>sunt super frumoase si bune

| serverconfig a răspuns:

Salut. Iti recomand modelul de mai jos. Este un Dell cu diagonala de 24", din gama profesionala. Are un panel mult mai bun din punct de vedere calitativ fata de LG sau Samsung. In plus, pe partea de conectica are cam tot ce iti poti inchipui. Si este la pret foarte bun :

http://www.serverconfig.ro/......ni-7750571

| S0XoSoxo a răspuns:

Samsung :] LG e praf

| AndreeaThaa a răspuns:

Parerea mea este Samsung LS22C300HS