| Vali2023 a întrebat:

Buna ziua! Vreau sa imi cumpara acest pachet https://www.emag.ro/......DTJ5ZWMBM/ este ca in descriere,informatii, nu gasesc nimic despre tastatura, mouse si casti, As dori o parere de la voi despre acest sistem. eu zic ca merita

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

32GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, SSD 1TB - astea-s cele importante, restul e nesemnificativ. Face toți banii!

| Vali2023 explică (pentru sierra1):

Totusi nu ar fi stricat niste informatii despre tastatura, mouse, casti...