| mariusvalentin7 a întrebat:

vreau si eu un sfat despre calculatorul meu...deci-calculatorului meu i se potriveste Ram ddr3, iar eu am pus un Ram ddr2 fortandu-l...am schimbat rami inapoi...iar cand vreau sa il deschid nu mi se aprinde, doar imi porneste unitatea si sta aprins un beculet rosu(care trebuia sa fie verde)...ce sa intamplat?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nimic, doar ca trebuie sa-ti iei alta placa de baza! Prostia s-a transpus in practica, iar rezultatele le vezi!