| MNK23 a întrebat:

Bunaa...tocmai mi-am cumparat cartela frog si am activat extraoptiunea in care am net nelimitat. am trimis mesaj gol la 9691 si la 4777 insa degeaba.mesajele nu ajung la ei.am lg kp500 cookie.care ma poate ajuta cu setarile?puppy dog eyes.chiar daca sunt pentru alt telefonpuppy dog eyes helllp meeee

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Pentru configurarea automată a telefonului trimite un mesaj gratuit fără conţinut la 4777 şi urmează instrucţiunile.

| MNK23 explică:

Mersi. am incercat si asta insa nu se livra mesajul puppy dog eyes. intr-un final am gasit pe net setarile happy