| LaPrimevere a întrebat:

Bunăăă! am un telefon LG, il incarc 12 ore incontinuu, si dupa o 1 ora trebuie din nou ...inseamna ca bateria nu este buna? mersi. pentru raspunsuri...

5 răspunsuri:
| stick a răspuns:

Mai mult ca sigur ca e dusa bateria, nu stiu cum de nu e " grasa "

| Neah a răspuns:

Poate nu l-ai lasat la formata atunci cand trebuia

| Jalnic a răspuns:

E nou/vechi? | Daca e nou nu stiu de la ce poate fi fa o vizita la un serice, daca e mai vechi bateria 100%
Funda?

| gaby12_1342 a răspuns:

Poate nu este bateria buna sau poate nu primeste curent thinkingbig grin
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acumulatorul trebuie inlocuit. problema este ca trebuie sa scrii mai multe informatii despre tel. eu pot banui ca e nou si tu spui ca tine o ora. e ok?