| BiancaAnca a întrebat:

Bunaaa.spuneti-mi si mie niste photoshop-uri de descarcat pentru PC....multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Photoshop cs3 extended
photoshop cs4
photoshop cs5
photoshop cs6

Cs6 e cel mai nou photoshop

| IustinGood a răspuns:

Daca ai un PC mai slab iti recomand Photoshop CS5, daca ai unul mai puternic poti incerca CS6 sau chiar CC ( creative cloud) e cel mai nou.

| BogdanMotiu a răspuns:

Photoshop cs3
Mie imi merge foarte bine ocupa putin loc si poti face multe lucruri cu el
ex. schimbi culoarea ochilor,a pieli, schimbi fundalul, decupezi o persoana dintr-o poza si o pui in alta, poti face poza alb-negru, etc

| MarioRadulescu a răspuns:

Adobe Photoshop CS2 este gratuit, fiind mai vechi. Dar iti faci treaba cu el. Il poti lua de aici LEGAL http://www.techspot.com/downloads/3689-adobe-photoshop-cs2.html