| roxicutza11 a întrebat:

Am descarcat un scris pentru un program, unii il stiu.(PhotoShop). Cum il pot folosii acolo? Imi apar doar cele din program. Ofer Funda. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| XeNoN1 a răspuns:

Eu sunt Desginer, deci lucrez mult in Photoshop.
Poti descarca Fonturi (scrisuri) de pe www.dafont.com dupa ce ai descarcat font-ul intri in My Computer -> Disk C: -> Windows -> Fonts si dupa intri in Photoshop si cauti font-ul.
Sper ca te-am ajutat :D
Add xxenon66 daca ai nev de ceva.

| roxicutza11 explică (pentru XeNoN1):

Da, pana aici e oke, dar cum il deschid? Unde dau pentru a-l deschide? Imi poti explica, dau funda, multumesc.

| XeNoN1 a răspuns (pentru roxicutza11):

Poi intri in folder-ul in care ai Photohop si cauti Photoshop.exe.