| ema970 a întrebat:

Bunaaa stiti cumva cum pot afla pe ce id-uri a intrat o persoana? stiu ca in mod normal gasim aici : C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles.
dar la windows 7 nu e asa,nu exista sectiunea profiles, imi raspunde si mie cineva va rog?

7 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Cont utilizator/setezi sa arate fisierele si folderele ascunse, AppData/Local/VirtualStore/Program Files/Yahoo!/Messenger/Profiles.

| ema970 explică (pentru Sihastrul):

Nu am intelessad te rog poti sa imi explici mai detaliat.

| Sihastrul a răspuns (pentru ema970):

Deschizi computer/disc C/users/contul tau (nume)/in bara de instrumente, tools/folder options/view/bifezi "to display hidden folders and files"/ok, dublu clic pe folderul AppData/Local/VirtualStore/Program Files/Yahoo!/Messenger/Profiles. In folderul Profiles vezi ceea ce cauti.

| ema970 explică (pentru Sihastrul):

Multumesc >big grin

| ema970 explică (pentru Sihastrul):

In virtual store imi spune folder is empty. ce pot face? multumesc

| Sihastrul a răspuns (pentru ema970):

Nu are cum sa fie gol,doar daca intre timp nu l-a golit cineva,dar si asa gaseai cel putin Program Files/Yahoo!/Messenger/Profiles si acolo id-ul tau.
Buun,mai exista o metoda de-a afla cine se logheaza pe pc-ul nostru happy
Clic pe butonul "start "(stanga jos in bara), sub programele recent utilizate se afla caseta de cautare "search", scrii in ea regedit, clic pe pictograma afisata sus, se deschide o fereastra (nu modifici sau stergi nimic de acolo), clic pe "varful de sageata" din stanga (la toate clic tot in stanga pentru a arata continutul) HKEY_CURRENT_USER/ Software/yahoo/Profiles.

| TheVampireDiaries01 a răspuns (pentru ema970):

Eu zic să-i dai o fundă, și pe mine m-a ajutat mult.