| anonim_4396 a întrebat:

BunaTPU
Am un laptop Acer amd dual-core de 1ghz si 3gb de ram cu windows8 pe el merge execrabil si as vrea sa ii schimb windowsul dar nu gasesc softuri numai pentru windows 8 sau 8.1 ce ma sfatuiti sau ce program sa folosesc sa imi gaseasca ceva compatibil
mersi

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai exact ce model este laptopul? AI trantit ca are 1ghz, 3gb ram, si atat.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Acer v5 series 123 assa il gasesti pe siteul celor de la Acer

| LTAA a răspuns:

Asta pentru ca ai un model de laptop nou si este facut doar pentru W8.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Baga-ti Windows 7 Ultimate, si nu o sa mai ai probleme cu compatibilitatea!

| anonim_4396 explică (pentru EmanuelEmy7):

Stiu dar pe site-ul celor de la Acer nu gasesti softuri numai pentru windows 8 asta e problema