| KimY a întrebat:

Bunba! Cum pot muta o persoana(pe mess) intr-un alt grup? Unde dau?
Dau funda daca imi explicati! big grin

Răspuns Câştigător
| Jul. a răspuns:

Pur si simplu o "tragi" cu mouse-ul in grupul respectiv.
Sper ca te-am ajutat. happy

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

O stergi din lista. Dai la add, bagi id, iar apoi iti apare grupun in care vrei sa bagi acea persoana.Alegi grupul dorit, sau crezi altul si dai finish.happy

| Baiaaanca a răspuns:

Doar pune clik pe idul care vrei sa-l muti si apoi tine apasat si il muti in celalalt grup.Succes!

| Munchkin a răspuns:

Dai click pe id şi pur şi simplu îl tragi în grupul unde vrei să-l pui. raised eyebrows (ca şi cum ai muta o iconiţă pe desktop)

| ancutsa410 a răspuns:

Iei "persoana " respectiva cu clik`ul din grupu in care e, si muti in grupul in care vrei sa-l muti. e simplu.asa cum muti si folderele cu mouse-ul. sper ca ai inteles.

| basexcu a răspuns:

Pai di click apasat pe persoana respectiva si o tragi pana in celalalt gruptongue

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Bunba si tie :]]]
scuze sa trecem direct la subiect.
Nu dai ubita nicaieri, pur si simplu nu ii dai dubluclick.Doar odata.Stii cum se muta ceva intr'un folder? Asa faci si pe mess
big grin Pwwp

| bxr20 a răspuns:

Deci, primul lucru dai click pe respectivul si il tragi cu mousul in categoria pe care o vrei, cand ai ajuns acolo, ridici degetul si ramane in grupul respectiv. fundahappy

| Amachia a răspuns:

Pai simplu, nu dai nicaieri.ai mai multe grupuri da?
Il selectezi si il tragi cu mausu in grupu in care vrei, cand ai ajuns la grupul dorit, ii dai pur si silmplu drumu, nu mai tii apasat pe maus si gata

| LucAndrei a răspuns:

Ti click pe pers. resp. si o muti cu mausul in grupul nou.

| MilkshakeShake a răspuns:

Ti clik stanga apasat pe acea persoana si tragi numele ei pana in grupul in care vrei sa o bagi tongue

| meh:X a răspuns:

Hello :*
pur si simplu dai click pe el si il tragi in celalat grup...sau il stergi si il bagi din nou, selectand al grup

SUCCES