| Cris06 a întrebat:

Bunna! Am si eu o problema vreau sa sterg un folder de pe desktop si spune IMPOSIBIL DE EFECTUAT ACEASTA ACTIUNE... folderul este deschis in alt program dar eu nu am nimic deschis pe desktop cum sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da un restart la pc si apoi il stergi.
Daca tot nu merge lasa-mi un reply.
Succes!

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Daca nu merge sa il stergi dupa RESTART o sa gasesti mai jos trei programe(alegi unul; iti sugerez file assasin pentru ca este foarte usor de utilizat) ce o sa te ajute.
http://agintrebarifrecvente.bl
ogspot.com/
Bafta!

| piti77 a răspuns:

Da un restart si apoi incearca din nou

| TrickThis a răspuns:

Simplu si rapid, fara restarturi, cauta programul unlocker pe softpedia.com, de preferat, il instalezi si cand ai nevoie ii dai open alegi ce vrei sa stergi si nu merge si dai unlock si gata se sterge. Bafta!