| Soldatul a întrebat:

Ca sa configurez un router trebuie sa vorbesc cu providerul de internet?

Răspuns Câştigător
| alecs89 a răspuns:

Da. Acum depinde de provider. Eu am rds si cand mi-am luat router l-am conectat i-am facut setarile si gata.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, are manula de utilizare si iti arata toti pasii de urmat

| alecs89 a răspuns:

Nu. Este de ajuns sa te uiti in manualul routerului

| Soldatul explică (pentru alecs89):

Chiar daca providerul imi distribuie net in functie de adresa mac?

| alecs89 a răspuns (pentru Soldatul):

Da. Acum depinde de provider. Eu am rds si cand mi-am luat router l-am conectat i-am facut setarile si gata.