| GulDan a întrebat:

Ca sa fii freelencer ce trebuie sa faci? fara programare ma refer doar la partea cu design,logouri, bannere, etc.

3 răspunsuri:
| Do_Gina_1986 a răspuns:

Sa intri pe site-uri de freelanceri, sa iei proiecte si sa primesti bani pentru asta, nu inteleg intreabrea, poti fii mai exact?

| GulDan explică (pentru Do_Gina_1986):

Adica...vreau sa lucrez si eu prin intermediu asta ce trebuie sa stiu sa folosesc sa fac ceva contra cost sa desenez asa cum fac freelenceri..sa folosesc photoshop? sau desenez pe foaie? ce anume.

| alexandru099 a răspuns:

Cont pe https://www.freelancer.com, acolo detaliezi ce poti face si poate te faci cu un job.

Bafta!