| Yosefin a întrebat:

Din domeniul artei care din cele doua credeti ca e de viitor si fac mai multi bani?

1)Sa fac concepte(benzi desenate, chestii fantastice)
2) Logouri, bannere(tot ce tine de design)

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Varianta a doua, zic eu.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Varianta a doua iti asigura traiul zilnic. Dar poti incerca sa lansezi si o creatie proprie, daca ai noroc poti avea si castig financiar dar nu e sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești bun la desen, te vei dezvolta pe ambele laturi, și vei reușii să faci bani dintr-una. Dacă nu ești bun nu vei face bani pe nici una din ele, dar dacă ai un adevărat talent, te vei dezvolta pe ambele și vei câștiga bani cel puțin din una din ele.

| Yosefin explică (pentru anonim_4396):

Eu consider ca sunt talentat deoarece desenez de la 7 ani si multi mi-au spus ca desenez frumos. Si imi place si sa creez logo-uri, postere, si altele deoarece utilizez photoshopul.