| Alextusent a întrebat:

Cafe este mai performant, Nokia lumia 620 sau Huawei ascend g300?

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Nokia evident. Il gasesti mai ieftin cu 100 de lei aici: http://bit.ly/nokia-lumia-620-phone

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu as merge pe varianta cu Nokia Lumia. Telefonul sta destul de bine la capitolul performanta cu un procesor foarte bun (Snapdragon), gps, 512 ram si nici la capitolul estetica nu se claseaza rau cu un design placut, ecran tactil deosebit de fidel si de dimensiuni generoase.

Iti recomand sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/13pwOk6

| Clawd3lw a răspuns:

Nokia. E mult mai bun si caperformanta si ca aspect. Nu conteaza pretul chiar daca lumia 620 e dublul lui ascend g300

| DiabolikDy a răspuns:

Huawei nu recomand am avut unul ceva cu touch screen. si ironic cum il tineam in buzunar nu stiu ce a patit ca se misca ceva la displaylaughing si trebuia sa misc de el de carcasa mai exact ca sa isi revinalaughing. Nokia este mai bun. de ce nu incerci HTC sunt foarte bune. pret calitate HTC one si sunt foarte multumit

| theotheodora a răspuns:

Nokia cu siguranta am o prietene care are Huawei si nu prea este multumita... funda plz