| z0r3Ns3n a întrebat:

Calculatorul consuma curent cat timp sta in modul Stand-by?
Daca va ajuta cu ceva sa stiti ca las metinul deschis cu switchbotul.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal. Consuma mai putin dar consuma.

| Fatayou a răspuns:

Am citit undeva ca el cand e in stand-by consuma curent, dar nu stiu precis cat.Ar fi bine daca l-ai inchide.

| vocea a răspuns:

Consuma putin dar consuma, ca sa nu mai consume deloc trebuie oprit de tot sau scos din priza succes

| z0r3Ns3n explică (pentru vocea):

Acum ce sa cred? Tu zici ca nu consuma, Timotey99 zice ca da.

| vocea a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Pai am spus ca consuma trebuie oprit de tot sau scos din priza sa nu mai consume

| SouLIce a răspuns:

Da, consuma si cand este in stand by

| Timotey99 a răspuns:

Consuma logic, plus ca ii strici hdd